Відбудуємо країну разом: надаємо 40 кв.м профнастилу НС-20 БЕЗКОШТОВНО! Слава Україні!
UA RU
+38 (099) 966 60 52

Київ, Харків, Львів

0

Статті по будівництву

Про оптимізацію будівельних витрат, про традиційні та новітні технології будівництва, про виробництво сучасних матеріалів для будівництва та інша корисна інформація.
Розкладка сендвіч-панелей: економія і зручність
Розкладка сендвіч-панелей: економія і зручність
Будівництво швидкомонтованих будинків та інших споруд з використанням сендвіч-панелей, а також облаштування ( утеплення ) фасадів ведеться за допомогою робочої документації. Одна з обов'язкових складових пакету креслень - так звана розкладка сендвіч-панелей. Її основне призначення - «візуалізувати» схему монтажу сендвіч-панелей поелементно - із зазначенням розташування кожного елемента.
Детальніше
Особливості виробництва сендвіч-панелей ППУ
Особливості виробництва сендвіч-панелей ППУ
Сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіуретан (ППУ) стрімко набирають популярність завдяки відмінному комплексу властивостей: найкращій мірі теплової та звукової ізоляції серед альтернатив, дуже легкій вазі (трохи більше 40 кг / м3), гранично низькою гігроскопічності, а також інертністю до впливу екстремальних температур і агресивних середовищ. Саме вибір ППУ в якості наповнювача сендвіч-панелей дозволяє підібрати найменшу товщину матеріалу для забезпечення потрібних експлуатаційних характеристик і полегшити навантаження на несучі конструкції.
Детальніше
Технічні характеристики сендвіч-панелей ППУ
Технічні характеристики сендвіч-панелей ППУ
Сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіуретан ( ППУ ) часто називають найкращим рішенням серед можливих альтернатив. Газонаповнений утеплювач, дійсно, відрізняється унікальним комплексом експлуатаційних властивостей, які виділяють його серед інших теплоізоляційних матеріалів і забезпечують широку сферу застосування.
Детальніше
Сендвіч-панелі: мінеральна вата або ППУ
Сендвіч-панелі: мінеральна вата або ППУ
Ще недавно перед покупцями сендвіч-панелей питання вибору утеплювача не стояло взагалі. Практично всі вироби пропонувалися мінеральною ватою, і головне питання полягало в грамотному поєднанні її товщини. Потім з'явилися «просунуті» варіанти, в тому числі - найбільш популярний в Європі наповнювач, пінополіуретан ( ППУ ). Споживач отримав максимальний асортимент, але разом з ним - необхідність розуміти які краще сендвіч-панелі ( мінеральна вата або ППУ ) для конкретного випадку.
Детальніше
Сфера застосування сендвіч-панелей з ППУ
Сфера застосування сендвіч-панелей з ППУ
Покрівельні і стінові сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіуретан (ППУ) багатьма експертами називаються найкращим рішенням для зведення об'єктів різного призначення. За статистикою майже 90% європейського будівельного ринку охоплює саме цей вид утеплювача. Його відрізняють унікальні теплоізоляційні властивості (значно кращі, ніж у найближчих конкурентів - мінеральної вати і пінополістиролу), висока механічна міцність і гранично легку вагу. Сфера застосування сендвіч-панелей з ППУ дуже широка, що дає право називати їх дійсно універсальним матеріалом.
Детальніше
Основні переваги сендвіч-панелей з ППУ
Основні переваги сендвіч-панелей з ППУ
Сендвіч-панелі з утеплювачем пінополіуретан ( ППУ ) надзвичайно популярні на європейському ринку - становлять близько 90 % від всіх різновидів та з року в рік все більше затребувані на пострадянському просторі. Причина, за оцінками експертів, - в унікальному комплексі експлуатаційних властивостей, які роблять цей матеріал практично універсальним і забезпечують найкращу економічну ефективність серед альтернатив.
Детальніше
Вогнестійкість сендвіч-панелей ППУ
Вогнестійкість сендвіч-панелей ППУ
Сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіуретан ( ППУ ) залучають низку незаперечних переваг: найкращою серед альтернатив теплоізоляцією і гранично малою вагою, інертністю до будь-яких середовищ і великим діапазоном робочих температур. У той же час ( і часто експерти ) відзначають такий недолік, як горючість матеріалу. Щоб визначитися в достовірності висловлювань, варто розібратися як і ступінь вогнестійкості сендвіч-панелей ППУ.
Детальніше
Що таке сендвіч-панелі ППУ?
Що таке сендвіч-панелі ППУ?
Сендвіч-панель ППУ - це тришарова будівельна конструкція, в якій зовнішніми захисними шарами є металеві листи, а внутрішній наповнювач - утеплювач пінополіуретан. Унікальне поєднання міцності і теплоізоляційних властивостей забезпечило надзвичайну популярність ППУ в країнах Європи, де він займає левову частку від загального обсягу всіх вироблених сендвіч-панелей.
Детальніше
Профнастил: основні відомості
Профнастил: основні відомості
У світі не так вже й багато матеріалів, які справили без перебільшення революцію в підходах до сучасного будівництва. Якщо не на чільне місце списку, то вже на лідируючі позиції - точно, варто поставити профнастил з полімерним покриттям. Доступний за ціною, легкий і простий в монтажі, довговічний і простий у догляді, що володіє достатньою міцністю і привабливий - це все про профільованих листах, які мають неймовірно широкий діапазон застосування: від покрівельних і стінових робіт до парканів і облаштування фундаментів.
Детальніше
Профнастил: історія і сучасність
Профнастил: історія і сучасність
Профнастил - не просто популярний. Він надзвичайно затребуваний для облаштування різного роду декоративних та огороджуючих конструкцій в спорудах практично будь-якого призначення. Універсальність, довговічність, доступна вартість, простота монтажу і привабливий зовнішній вигляд - що ще потрібно для того, щоб отримати звання унікального матеріалу? Хіба що цікава історія виникнення та розвитку.
Детальніше
Запустили виробництво сендвіч-панелей з пінополіуретаном
Запустили виробництво сендвіч-панелей з пінополіуретаном
ТОВ «НТК» починає виробництво стінових та покрівельних сендвіч-панелей з пенополіуретановим наповнювачем.
Детальніше
Руберойд і профнастил: сумісність під питанням
Руберойд і профнастил: сумісність під питанням
Навіть кількох основних недоліків досить для того, щоб зрозуміти: від руберойду на даху з профнастилу краще відмовитися. Однак є ситуації, коли на такий крок доводиться йти: при заміні покрівлі на старій будівлі. Справа в тому, що руберойд повністю видалити практично неможливо. Ось і залишається або міняти крокви, або «миритися» з руберойдом.
Детальніше
Предыдущая 12345...242526Следующая