Відбудуємо країну разом: надаємо 40 кв.м профнастилу НС-20 БЕЗКОШТОВНО! Слава Україні!
UA RU
+38 (099) 966 60 52

Київ, Харків, Львів

0
Приймаємо участь
у відбудові Харкова
Модульні будиночки
для переселенців
Онлайн-калькулятор
сендвіч-панелей
Креслення розкладки. Специфікація.
Розрахунок вартості

ТОВ «НТК» - компанія, якій довіряють

ТОВ «НТК» - український завод-виробник огороджувальних конструкцій, будівельна компанія з колосальним досвідом в області зведення швидкомонтованих будівель і споруд.

Виробляємо і поставляємо повністю готові до монтажу тришарові металеві сендвіч-панелі, сталевий профільований настил. Асортимент продукції заводу представлений будівельної серією « АлюТерм », яка включає стінові і покрівельні панелі з наповнювачем з мінеральної вати і пінополістиролу, стіновими, що несуть і універсальними марками профлиста з цинковим і полімерним покриттям.

Виробництво повністю автоматизовано. В основу покладено застосування передових технологій, сучасного обладнання і кращого сировини. Ретельно контролюємо кожен з етапів: від поставки вихідних матеріалів до відвантаження готової продукції.

Гарантія якості – бездоганна репутація

Вузька спеціалізація, відповідальний підхід до виробництва, чесне і прозоре співробітництво з кожним з клієнтів зробили ТОВ «НТК» компанією, якій довіряють. Серед клієнтів і партнерів заводу ТОВ « МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ » і мережу супермаркетів « АТБ ».

Не припиняючи розвитку, ми прагнемо до досконалості, регулярно впроваджуючи інноваційні рішення і технології, щоб кожен клієнт залишився задоволений співпрацею!