Відбудуємо країну разом: надаємо 40 кв.м профнастилу НС-20 БЕЗКОШТОВНО! Слава Україні!
UA RU
+38 (099) 966 60 52

Київ, Харків, Львів

0

Доставка і оплата

Доставка

Терміни поставки. Термін виконання замовлення залежить від обсягів передбачуваної поставки, але не перевищує 14-ти календарних днів з моменту отримання передоплати і письмової заявки замовника на виготовлення продукції.

Умови. Можлива доставка на об'єкт транспортом компанії, або самовивезення транспортом замовника зі складу за адресою м Зміїв, Харківська обл., Україна.

Регіони доставки. Доставка можлива по всій території України, також в Росію і країни близького зарубіжжя.

Вартість доставки. Вартість розраховується індивідуально з урахуванням відстані. Доставка профнастилу по Харкову щоп'ятниці здійснюється БЕЗКОШТОВНО!

Оплата

Форма. Безготівковий розрахунок

Умови. Платежі здійснюються в два етапи:

  • 1-й етап: 80% від вартості замовлення оплачується постачальнику в якості передоплати протягом трьох банківських днів з моменту вступу в договірні зобов'язання;
  • 2-й етап: 20% від вартості кожної партії товару оплачується постачальнику - протягом двох банківських днів з моменту отримання замовником письмового повідомлення про готовність відповідної партії товару до відвантаження.

Гарантія

Компанія ТОВ «НТК» дотримується зобов'язання перед клієнтами і партнерами. Продукція заводу проводиться відповідно до міжнародних стандартів. Якість підтверджена обов'язковими сертифікатами і протоколами, отриманими в ході випробувань. На продукцію заводу надається офіційна гарантія.

Ми цінуємо репутацію кваліфікованого виробника і надійного партнера! Зверніться до менеджера компанії, щоб отримати детальну консультацію!