Відбудуємо країну разом: надаємо 40 кв.м профнастилу НС-20 БЕЗКОШТОВНО! Слава Україні!
UA RU
+38 (099) 966 60 52

Київ, Харків, Львів

0

Відгуки клієнтів компанії ТОВ ТОВ «НТК»

Л.Б. Ліберман
ТОВ «СПЕЦГАЗБУД»

Л.Б. Ліберман

ТОВ «СПЕЦГАЗБУД»

ТОВ «СПЕЦГАЗБУД» вісловлює підяку компанії ТОВ «НТК» за своечасну поставку якісніх сендвіч-панелей та монтаж

Лебедєв А.Б.
ПП «Торговий дім« Галпідшипник »

Лебедєв А.Б.

ПП «Торговий дім« Галпідшипник »

Подяка ТОВ «НТК» і особисто директору Шеховцову Андрію Олександровичу за професійну і продуктивну роботу, в якій жодного разу не засумнівалися. Ми високо цінуємо співпрацю з ТОВ «НТК» і сподіваємося на продовження взаємовигідного продуктивного альянсу наших компаній.

Рудніченко В.В.
ТОВ «Рітейл девелопмент»

Рудніченко В.В.

ТОВ «Рітейл девелопмент»

ТОВ «НТК» здійснює поставку на об'єкти будівництва магазинів АТБ протягом трьох років. За цей час організація зарекомендувала себе як відповідальний і надійний партнер, дотримується терміни і якостей продукції, що поставляється.

Титаренко О.М.
ТОВ МНВП «Аріс» Лтд

Титаренко О.М.

ТОВ МНВП «Аріс» Лтд

Співпрацюємо з ТОВ «НТК» більше двох років. При першій же зустрічі з представниками компанії склалося враження, що це злагоджено працює колектив професіоналів, об'єднаних спільною ідеєю і добре розбираються в своїй справі.

Тимченко Н.М.
АТ «Лекхім-Харків»

Тимченко Н.М.

АТ «Лекхім-Харків»

За умовами спільного договору в 2012 році компанія ТОВ «НТК» здійснювала для нашого підприємства поставку і монтаж конструкцій реконструйованого корпусу. За час нашої співпраці компанія ТОВ «НТК» виконала всі свої зобов'язання якісно і в установлені терміни. Співробітники компанії відповідальні, дисципліновані, кваліфіковані, продукція сертифікована і відповідає заявленим параметрам. З упевненістю рекомендуємо компанію ТОВ «НТК» як виробника якісної продукції, а також надійного постачальника і відповідального партнера.

Богородицький О.А.
ТОВ & laquo; Контакт-1 & raquo;

Богородицький О.А.

ТОВ & laquo; Контакт-1 & raquo;

Компанія ТОВ "Контакт-1" рекомендує компанію ТОВ «НТК» як надійного і відповідального партнера, який зарекомендував себе як виробник якісної продукції. Компанія ТОВ «НТК» має широкий асортимент продукції (стінові і покрівельні сендвіч-панелі будівельної серії "АлюТерм"), має можливість виробляти її в необхідному обсязі в найбільш стислі терміни, що є для нас, як фірми-замовника, важливим фактом. Вся продукція компанії ТОВ «НТК» сертифікована, що гарантує відповідність її всім державним нормам і стандартам. За час нашої співпраці з ТОВ «НТК», ми ніразу не мали до них ніяких претензій ні щодо якості продукції, ні щодо термінів поставки.

Романенко С.Є.
Корпорація «Укртрансбуд»

Романенко С.Є.

Корпорація «Укртрансбуд»

Дякуємо за хорошу організованість, високу виконавчу дисципліну і професіоналізм працівників, які беруть участь в будівництві складського приміщення. Монтаж металоконструкцій каркаса будівлі проведений в повній відповідності з проектною документацією, якісно і в строк. Висловлюємо готовність до подальшої взаємовигідної співпраці.

Груденя О.Н.
ЧПКМН «НІК»

Груденя О.Н.

ЧПКМН «НІК»

Наша компанія співпрацює з ТОВ «НТК» з 2005 року. За цей час нами було реалізовано більше десяти об'єктів промислового, комерційного та соціального призначення. Загальна кількість поставленої продукції виготовленої і поставленої компанією ТОВ «НТК», включаючи сендвіч-панелі «Алютерм», профнастил, мінеральноватний утеплювач, перевищує 30 000 м.кв. Рекомендуємо компанію «НТК» як надійного постачальника якісної продукції.