Відбудуємо країну разом: надаємо 40 кв.м профнастилу НС-20 БЕЗКОШТОВНО! Слава Україні!
UA RU
+38 (099) 966 60 52

Київ, Харків, Львів

0

Документація: протоколи, інформація

У цьому розділі ми зібрали інформацію, корисну кожного клієнта: документи, що підтверджують високу якість і безпеку продукції, умови доставки і оплати сендвіч-панелей і профнастилу , пропозиції про співробітництво для будівельних організацій та інші матеріали інформаційного характеру. Якщо цікавить вас інформація відсутня в цьому розділі, зверніться до менеджера, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Довіра клієнта - ключова цінність компанії!
Протоколи і сертифікати
Протоколи і сертифікати
Продукція ТОВ «НТК» сертифікована, пройшла всі необхідні випробування, результати яких зафіксовані підтверджуючими документами. Ознайомтеся, щоб переконатися в якості!
Детальніше
Проектувальнику
Проектувальнику
Пропонуємо участь у спільних проектах будівництва БМЗ з легких металевих конструкцій з використанням прокатних, гнутих і гнутосварних профілів сортаментів металургійних підприємств України.
Детальніше
Монтажнику
Монтажнику
Пропонуємо реалізацію спільних проектів будівництва з використанням ( повним і частковим ) наших можливостей.
Детальніше
Питання відповідь
Питання відповідь
Відповіді фахівців компанії ТОВ «НТК» на популярні питання клієнтів про якість продукції, умови доставки і оплати, гарантії та інших нюансах співпраці
Детальніше
RAL
RAL
Таблиця кольорів RAL допоможе правильно підібрати і вигідно поєднувати популярні відтінки декоративно - захисних покриттів. Вибираючи, не забувайте враховувати особливості передачі кольору.
Детальніше