UA RU
+38 (050) 402 44 37 +38 (050) 019 26 19

Київ, Харків, Львів

0

Документация: протоколы, информация

У цьому розділі ми зібрали інформацію, корисну кожного клієнта: документи, що підтверджують високу якість і безпеку продукції, умови доставки і оплати сендвіч-панелей і профнастилу , пропозиції про співробітництво для будівельних організацій та інші матеріали інформаційного характеру. Якщо цікавить вас інформація відсутня в цьому розділі, зверніться до менеджера, ми з радістю відповімо на всі ваші запитання. Довіра клієнта - ключова цінність компанії!
Протоколи і сертифікати
Протоколи і сертифікати
Продукція ТОВ «НТК» сертифікована, пройшла всі необхідні випробування, результати яких зафіксовані підтверджуючими документами. Ознайомтеся, щоб переконатися в якості!
Детальніше
Проектувальнику
Проектувальнику
Пропонуємо участь у спільних проектах будівництва БМЗ з легких металевих конструкцій з використанням прокатних, гнутих і гнутосварних профілів сортаментів металургійних підприємств України.
Детальніше
Монтажнику
Монтажнику
Пропонуємо реалізацію спільних проектів будівництва з використанням ( повним і частковим ) наших можливостей.
Детальніше
Питання відповідь
Питання відповідь
Відповіді фахівців компанії ТОВ «НТК» на популярні питання клієнтів про якість продукції, умови доставки і оплати, гарантії та інших нюансах співпраці
Детальніше
RAL
RAL
Таблиця кольорів RAL допоможе правильно підібрати і вигідно поєднувати популярні відтінки декоративно - захисних покриттів. Вибираючи, не забувайте враховувати особливості передачі кольору.
Детальніше