Відбудуємо країну разом. Слава Україні!
UA RU
+38 (099) 966 60 52

Київ, Харків, Львів

0

Відео від компанії ТОВ «НТК»

Процес виробництва тришарових металевих сендвіч-панелей , так само як і будівництво швидкомонтованих будівель, має свої тонкощі. Відповідальний підхід до реалізації кожного з етапів будівництва – одна з ключових складових гідного результату. Тому до учасників процесу висувається ряд високих кваліфікаційних вимог. Уваги заслуговує все: від навантаження металоконструкцій до останнього угвинченим самореза. Для досягнення бажаної мети кожен учасник будівництва просто зобов'язаний бути майстром своєї справи.

У цьому розділі ми зібрали кращі відеоматеріали, які дозволять оцінити професіоналізм фахівців ТОВ «НТК» і отримати об'єктивну картину того, що відбувається « за лаштунками » будмайданчика.

Будівництво сервісного центру з використанням сендвіч-панелей АлюТерм

Будівництво СТО: металоконструкції, виробництво та монтаж сендвіч-панелей

Реалізували проект у повному обсязі - від металокаркасу до огороджувальних конструкцій.

Монтаж покрівельних сендвіч-панелей АлюТерм МВ100

Монтаж покрівельних сендвіч-панелей - складне і відповідальне завдання, проте фахівці ТОВ «НТК» з нею легко справляються!

Підготовка до монтажу сендвіч-панелей

Підйом сендвіч-панелей здійснюється за допомогою спеціальних грузозахвата, з дотриманням правил монтажу.

Монтаж покрівельний сендвіч-панелей К200МВ ​​

До монтажу сендвіч-панелей пред'являється ряд високих вимог, дотримання яких виступає гарантією якості майбутньої будівлі. Ми монтуємо панелі правильно!

Установка добірних елементів для сендвіч-панелей

Установка добірних елементів - фінішна пряма монтажу. Від якості установки залежить не тільки естетична привабливість, але і термін служби будівлі.

Монтаж підвісної стелі з сендвіч-панелей АлюТерм 100мВ

Вага однієї панелі - близько 90 кг, але завдяки високій кваліфікації, фахівці ТОВ «НТК» монтують підвісну стелю швидко і дуже спритно!

Обережно! Профнастил низької якості

Тонкий, низькоякісний профлист легко погнути руками, не використовуючи навіть підручний інструмент. Застосовувати такий профнастил в будівництві категорично не рекомендується!

Товщина профнастилу вирішальних фактор в забезпеченні міцності і деформаційної стійкості будівельних конструкцій. Недобросовісні виробники часто використовують надмірно-тонкий сталевий прокат в процесі виготовлення профлиста. Не робіть помилок - довіряйте надійному виробникові !